Filozofia dizajnu

Určené pre dobrodružstvo

Prvou úvahou pri navrhovaní nového produktu sú ľudia, ktorí ho budú používať. Zvažujeme výzvy, ktorým môžu ľudia čeliť, keď sa pokúšajú nosiť svoje obľúbené zariadenia a zamerať sa na navrhovanie inovatívnych riešení. Tento prístup robí produkty Yakima intuitívne, dlhotrvajúce a ľahko použiteľné.

Vhodné pre dobrodružstvo

Už viac ako 35 rokov sa náš špecializovaný in-house tím venuje montovaniu na vozidlá všetkých tvarov, značiek a veľkostí, aby sme zabezpečili, že máme nosičové riešenia pre takmer všetky vozidlá, ktoré sú dnes na cestách. Pozrite sa na nás Vyhľadávač vozidiel  aby ste našli  dokonalý strešný nosič pre vaše auto.

Jedna vec je navrhnúť skvelý stojan, ale vytvoriť ho je druhá vec. To je dôvod, prečo máme vysoko kvalifikovaných inžinierov dizajnu, ktorí spájajú roky v oblasti mechanických skúseností s odbornými znalosťami materiálov na zabezpečenie najlepšieho výkonu a najdlhšej životnosti.

Vyskúšané, testované a pravdivé

Akonáhle skonštruujeme strešný stojan, tak ho naozaj poriadne obijeme počas testovania, takže môžeme povedať, že odolá všetkému čomu ho naši priatelia môžu vystaviť.

Od snehom pokrytých horských priechodov po vzdialené prašné cesty sme otestovali a vyladili všetky Yakima produkty aby mali dlhú trvanlivosť. A práve preto môžeme zabezpečiť všetky naše  stojany bicyklov  , stojany na lyže  , strešné boxy a ďalšie produkty s 5-ročnou zárukou ,