O nás

Bez ohľadu na cieľ alebo dobrodružstvo, Yakima pomôže prepraviť vás, vašich priateľov a všetku vašu výstroj tam kam potrebujete, a to vám umožní zamerať sa na to, na čom naozaj záleží - vytvárať spomienky, ktoré vydržia celý život.

Naša kultúra

Tu, v spoločnosti Yakima veríme, že spojíme vás, vašich priateľov, rodinu a všetku vašu obľúbenú výstroj s požadovaným cieľom alebo aktivitou.

Nezáleží na tom, či ste vyrazili  na kempovanie , cyklistiku , alebo idete na  vodu alebo svahy alebo beriete rodinu na výlet na dovolenku. Yakima verí, že akékoľvek životné dobrodružstvo, bez ohľadu na cieľ, vytvára spoločné skúsenosti a spomienky pre vás, vašu rodinu a priateľov. Keď vás cesta vráti domov, spomienky a kontakty s priateľmi a rodinou zostávajú dlho po skončení cesty. Yakima zvládne uniesť všetku vašu výstroj, s našimi Yakima strešnými nosičmi  , LockNLoad a strešnými boxmi

Naše hodnoty

Veríme, že spojíme vás, vašich priateľov, rodinu a všetku vašu obľúbenú výstroj s požadovaným cieľom alebo aktivitou. Yakima zvládne všetku vašu výstroj a uvoľní priestor vo vašom aute, takže môžete vziať viac priateľov a vytvoriť viac spomienok.

FILOZOFIA DIZAJNU

Prvou úvahou pri navrhovaní nového produktu sú ľudia, ktorí ho budú používať. Berieme do úvahy výzvy, ktorým môžu ľudia čeliť, keď sa pokúšajú prevážať svoju obľúbenú výstroj a zamerať sa na navrhovanie inovatívnych riešení. Tento prístup robí produkty Yakima intuitívne, dlhotrvajúce a ľahko použiteľné.

Dozvedieť sa viac

Zakúpte produkt Yakima a vezmite viac priateľov

Tu, v spoločnosti Yakima navrhujeme, konštruujeme, testujeme a jemne doladujeme každý produkt aby dlho vydržal. To je dôvod, prečo môžeme pokryť našu prácu 5-ročnou zárukou.

Dozvedieť sa viac >