LockNLoad Strešné Nosiče

Vysokovýkonné strešné nosiče

Nájdi moje auto

Vyberte si svoje vozidlo a vyberte vhodné strešné nosiče

Yakima LockNLoad je najsilnejší a najtichší strešný nosič na trhu. Tento systém strešných nosičov má zaťaženie 75 kg na stojan a každý koncový kryt má pripevňovací bod stanovený na 100 kg. Model LockNLoad má aerodynamický tvar a gumový pás. Tieto funkcie zlepšujú tok vetra nad produktom, čo bráni tomu, aby LockNLoad vytváral nadmerný hluk počas jazdy a zabezpečil vysokú spotrebu paliva. Môžete si vybrať medzi dvomi rôznymi systémami LockNLoad: platformou LockNLoad a priečnym nosičomLockNLoad.

LockNLoad: Austrálska kvalita

Systém strešného nosiča Yakima LockNLoad je navrhnutý v Austrálii. Pretože ak strešný nosič môže prežiť kruté turisticky náročné podmienky tam dole v Austrálii, môže prežiť kdekoľvek. Výsledkom je silný strešný nosič, ktorý dokáže zvládnuť nekonečné diaľnice, štrkové cesty, robustné pustiny a strmé horské dráhy. Najdôležitejšou vlastnosťou týchto strešných nosičov LockNLoad je samozrejme zabudovaný otvárač na fľaše, ktorý vám umožní dať si pivo po dlhej jazde vo vašom 4x4.

Keď to bude ťažké ...

LockNLoad bol navrhnutý od základov ako konečné 4x4, touring a komerčné riešenie.

Určené pre dobrodružstvo

Prvou úvahou pri navrhovaní nového produktu sú ľudia, ktorí ho budú používať. Zvažujeme výzvy, ktorým môžu ľudia čeliť, keď sa pokúšajú nosiť svoje obľúbené zariadenia a zamerať sa na navrhovanie inovatívnych riešení. Tento prístup robí produkty Yakima intuitívne, dlhotrvajúce a ľahko použiteľné.

Vhodné pre dobrodružstvo

Už viac ako 35 rokov sa náš špecializovaný in-house tím venuje montovaniu na vozidlá všetkých tvarov, značiek a veľkostí, aby sme zabezpečili, že máme nosičové riešenia pre takmer všetky vozidlá, ktoré sú dnes na cestách.

Vyskúšané, testované a pravdivé

Akonáhle skonštruujeme stojan, tak ho naozaj poriadne obijeme počas testovania, takže môžeme povedať, že odolá všetkému čomu ho naši priatelia môžu vystaviť. Od snehom pokrytých horských priechodov po vzdialené prašné cesty sme otestovali a vyladili všetky Yakima produkty aby mali dlhú trvanlivosť. A práve preto môžeme potvrdiť všetku našu prácu s 5-ročnou zárukou.