Strešné nosiče

Vyberte svoju výstroj z auta a vezmite sebou viac priateľov

Nájdite správny strešný nosič pre vaše auto

Automobilové strešné nosiče: prevážajte viac výstroje

Strešný nosič Yakima vám dáva možnosť efektívneho využitia priestoru, ktorý by sa inak nevyužil. Naše systémy strešných nosičov sú základom pre vašu vlastnú strešnú zostavu, ktorá vám umožní vziať si so sebou viac batožiny. Taktiež ponecháva väčší priestor vo vnútri vozidla, aby ste mohli vziať viac priateľov na dovolenku alebo na celodennú cestu. Na našej internetovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste na svoju cestu mohli vziať čo najviac výstroje. Hovoríme o rôznych druhoch strešných nosičov, nákladných boxoch, držiakoch na bicykle, lyžiarskych a snowboardových držiakoch, nosičoch kajakov a oveľa viac.

LOCKNLOAD

Pre 4WD, SUV a adventure vozidlá

Chcete systém strešného nosiča, na ktorý sa môžete spoľahnúť. LockNLoad bol navrhnutý od základov ako konečné 4×4, touring a komerčné riešenie.

Dozvedieť sa viac

LOCKNLOAD SYSTÉMY

Platforma a priečny nosník Yakima LockNLoad sú najsilnejšie a najtichšie strešné nosiče na trhu. Pozrite sa na naše aerodynamické, silné a pevné strešné nosiče s vstavaným otváračom na fľaše.

Yakima

Najlepší systém nosičov na svete určený pre nadšencov automobilov, ktorí nechcú kompromitovať ich snahu o dizajn a výkon Dozvedieť sa viac

Yakima Strešné nosiče

Strešné nosiče Yakima sú elegantné a majú bezproblémový dizajn, ktorý zvyšuje vzhľad akéhokoľvek auta. Tento aerodynamický systém je navrhnutý pre čo najmenší možný hluk vetra a poskytuje vynikajúci výkon. Pozrite sa na naše strešné nosiče Yakima a vyberajte si svoj obľúbený.