Nájdi moje auto

Vyberte si svoje vozidlo a vyberte vhodné strešné nosiče

OBJAVTE NÁŠ SORTIMENT STREŠNÝCH NOSIČOV

Váš systém strešných nosičov je základom pre vašu vlastnú úpravu strechy. Pri väčšine vozidiel má rozsiahly sortiment priečnych nosníkov a platforiem Yakima možnosti, ktoré vyhovujú vášmu štýlu a unesú skoro každý náklad.

Vyberte si svoje vozidlo a pozrite si teraz dostupné možnosti strešných nosičov.

PRIDAJTE DODATOČNÉ NOSIČE, KTORÉ ODVEZÚ VÁŠ VÝSTROJ

Nech už potrebujete odniesť čokoľvek – bicykle, kajaky, lyže, kempingový výstroj, pracovné náradie, rodinné batožiny a dokonca aj viac – Yakima má univerzálny sortiment dodatočných nosičov. Vďaka riešeniam pre naloženie výstroja priamo na váš strešný systém priečnych nosníkov alebo platformy alebo na zadnú časť vášho vozidla máme pre vás možnosti, takže si z toho nerobte ťažkú hlavu.

PODEĽTE SA S NAMI O VAŠE DOBRODRUŽSTVÁ!

Teraz máte svoj systém strešných nosičov zostavený, cesta sa práve len začína. Nové horizonty čakajú. Je čas sa zbaliť a ísť ich hľadať.

Spojte sa s nami na sociálnych sieťach, zdieľajte svoje dobrodružstvá, inšpirujte sa našou komunitou na nové dobrodružstvo a buďte informovaný o všetkých skvelých veciach, ako sú súťaže či oznámenia o nových výrobkoch, a o tom, čo dosahujú naši ambasádori značky.